O nás

vitajte v našej kreatívnej dielni

Niečo o Nás - Kto vlastne sme

Sme malá rodinná reklamná agentúra vo vedení s mladými a kreatívnymi ľuďmi, ktorý sú nositeľom našej myšlienky o produkcii kvalitnej a funkčnej reklamy. Našu cestu v reklamných vodách sme oficiálne začali 1. septembra 2018. Najprv to bol sen, túžba mať vlastnú reklamnú agentúru s polygrafickým zázemím, aby sme svoje výtvory vedeli zhmotniť v hmatateľnú vec.

Ako impulz začatia nás prinútili dlhoročné skúsenosti s výrobou obalových materiálov pre čokoládový priemysel a tiež, že máme vybudovanú chránenú dielňu vďaka ktorej vieme začleniť ľudí s telesným postihnutím do bežného života. Keďže sa naša spoločnosť rozvíjala a potrebovali sme väčšie množstvo reklamných produktov, ktoré nám iný nedokázali včas a v požadovaných množstvách vyrobiť, prišlo rázne rozhodnutie. Zakúpili sme nové moderné technológie a začali poskytovať služby všetkým, bez ohľadu na to z akého odvetvia sú.

Našim technologickým vybavením sme v súčasnosti schopný vyrobiť produkty od 1ks bez ohľadu na zložitosť jeho vyhotovenia.

Dali sme si záväzok, že sa budeme snažiť o výrobu kvalitnej a funkčnej reklamy pre každého.

recent case studies

Corporate Video Showcase

With a community of over 400 million users (and a majority age group being 18 to 29), wouldn’t you want to make sure you’re monitoring what people are posting on social networks? Especially if the demographic of your audience falls in that age range.

Prehrať video
pomáhame si navzájom

Chránená Dielňa

With a community of over 400 million users (and a majority age group being 18 to 29), wouldn’t you want to make sure you’re monitoring what people are posting on social networks?

download our app

Small Screen. Big Ideas.

With a community of over 400 million users (and a majority age group being 18 to 29), wouldn’t you want to make sure you’re monitoring what people are posting on social networks?